Menu
Your Cart

Delivery Information

Sipariş Oluşturma ve Teslimat Şartları
Web sitesinden satın alım işlemi tamamlanıp ödeme yapıldıktan ve paranın satıcının banka hesabına girmesinden sonra teslimat süreci başlar.

Uluslararası banka havalelerinde müşteri tarafınca dekontun ibrazı kesinlikle havalenin alıcının banka hesabına girdiği anlamını taşımayacaktır ve bu durumda teslimat süreci başlamayacaktır. OFAC prosedürleri yüzünden geciken yada alıkonan paradan MASTER MARKET sorumlu değildir ve bu durumda teslimat süreci başlamayacaktır. Bu yüzden müşterinin havale referans kısmına gerekli ve açıklayıcı bilgileri girmesi kendi sorumluluğundadır.

Böylesi durumlarda sipariş iptal olsa bile MASTER MARKET  sonradan hesabına giren böylesi paraları gönderen firmaya gerekli masraflar gönderene ait olmak kaydıyla geri havale yapmayı  taahhüt eder.

Malzeme stoklarında sipariş öncesi yada sonrasında oluşabilecek bazı aksamalar neticesinde satıcı fiyat farkı olmaması kaydıyla alıcının web sitesi üzerinden aldığı malzemelerin aynısı yerine muadilini verme hakkına sahiptir.

Ürün tanıtımlarında gözüken bazı resimler bilgi amaçlı olup MASTER MARKET teslimatta başka muadil ürünü kalite,fiyat ve özellik farkı olmamak kaydıyla gönderme hakkına sahiptir.

Siparişlerin hazırlanma ve teslimat süreci sipariş bedelinin satıcının hesabına girmesinden hemen sonra başlar.

Bu yüzden alışveriş tutarının geminin İstanbul Ahırkapı Demir Bölgesine gelmeden minimum 4 iş günü öncesinde Satıcının banka hesabına girmesi gerekmektedir. Aksi halde teslimat süreci başlamayacaktır .Bu yüzden doğacak teslimat gecikmeleri ve extra masraflardan satıcı sorumlu değildir.

Uluslararası bankacılık sisteminden dolayı satıcıya eksik gelen para karşılığınca Satıcı vereceği malzeme tutarından aynı oranda düşme hakkına sahiptir.

Aşadıdaki hususlardan ötürü meydana gelebilecek hasar , zarar ve extra masraflardan MASTER MARKET   sorumlu değildir.

-Geminin boğaz giriş ve geçişlerinde yaşanabilecek beklenmeyen gecikmelerden dolayı siparişe hazır olarak bekletilen kumanyalara gelebilecek hasarlar.

-Kötü hava şartlarından dolayı Ahırkapı demir bölgesine motor servisi yapılamadığı durumlar.

-Geminin önceden programlandığının aksine Ahırkapı Demir Bölgesine Demirlemeden yoluna devam etmek istemesi sonucu malzemelerin gemiye teslim edilememesi.

Böyle bir durumda MASTER MARKET teslimata hazır malzemeyi geri çekip , geri verebildiği malzemeleri tedarikçisine iade etme diğer elde kalan iade edemediği malzemeleride alıcıya başka ihbarda bulunmadan imha etme hakkına sahiptir. TESLİMAT BÖLGELERİ:

1- AHIRKAPI DEMİR BÖLGESİ

2-  40 56 NORTH / 028 54 EAST  BÖLGESİ ARASINDA SEYİR HALİNDEYKEN TESLİMATSatın alım işlemi tamamlandıktan sonra armatör yada gemi kaptanı  ‘MASTER MARKET’ e    Istanbul tahmini varışını ve teslimat bölgesini  e-posta ile 72/48/24 saatlik önceden   info@mastermarket.net   adresine bildirmelidir.

Motor Gemiye yanaşmadan önce gemi personeli kumanyayı almak için gerekli hazırlıklarını tamamlamış olmalıdır. Gemiden kaynaklı gecikmelerden dolayı oluşabilecek extra motor bekleme ücreti gemiye ait olacaktır.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.