Menu
Your Cart

About Us

2005 yılından veri hizmet vermekte olduğumuz gemi sektöründe değerli armatörlerimiz ve gemicilere sunmuş olduğumuz bu yeni nesil kumanya sipariş ve tedarik sitemizden memnuniyet duyacağınızı umuyoruz.

Artık saatlerce hatta günlerce istemiş olduğunuz kumanya istek listenize fiyat teklifi beklemenize gerek kalmadı. Master Market'le sadece birkaç tıkla istediğiniz ürünleri kaça alacağınızı öğrenme şansına sahip olacaksınız. Hatta sadece 1 dakika içinde tek bir tıkla geminizin 1 aylık sabit kumanya paketini alıp saatlerce kumanya sipariş işlemleriyle uğraşmamış olacaksnız. Böylece hem zamandan kazanıp hem de vermiş olduğunuz kumanya siparişinin teslimata hazırlanmakta olduğundan emin olacaksınız.

MASTER MARKET  olarak siz değerli denizcilerimize en kaliteli aynı zamanda en uygun fiyatlı ürünleri piyasanın en seçkin üreticilerinden tedarik edip kullanımınıza sunmaktayız. Sitemizin geliştirilmesine yönelik her türlü öneri ve eleştirileriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.
Ayrıca sitede olmayan fakat satmamızı önerdiğiniz ürün yada ürünleri bildirmeniz sitemizin kalitesini arttırmak adına çok faydalı olacaktır.


İyi seyirler dileriz.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.